درباره ما

شرکت قوا فن رادمان در سال 1400با هدف خدمات دهی جدید و نو تاسیس گردید و همواره با تلاش و پشتکار شبانه روزی بی وفقه در راستای بهترین کیفیت در اجرای تمامی پروژه های مختلف به تعهد خود در زمینه نظام پیوسته و یکپارچه HSE متعهد بوده و تحقق توسعه پایدار را از طریق نگاه سیستماتیک و مرتبط با عوامل مختلف بهداشت، ایمنی و محیط زیست دنبال می نماید.

این شرکت با برخورداری از مهارت و دانش کارشناسان متخصص و صنعتگران خود در حوزه های نفت،گاز، پتروشیمی و آب تمامی خدمات پروژه ها در بخش های ساخت (Construction)، پیش راه اندازی (Pre-Commissioning)، راه اندازی (Commissioning)، با گسترده ترین خدمات ارائه می نماید.

این شرکت در حال حاضر با توجه به تجربیات بی شمار بین المللی و ملی ،هسته اصلی (نفرات کلیدی) خود که در مگا پروژه های متعدد صنایع مختلف در سطح کشور نهایی نموده راهبری می گردد و با تخصص شستشوهای شیمیایی در تمامی صنایع از قبیل نفت و گاز، پتروشیمی، آب، فولاد، لبنی و ... فعالیت خود را شروع و همچنین نظر به کمبود آب و شوری منابع آب ایران بطور تخصصی در آب شیرین کن های صنعتی، کشاورزی نیز فعالیت خود را آغاز نموده است.